Titles you rated
UprisingRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.5
AtlasRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 2.5
Django UnchainedRated ★ 5.0
The MistRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
The MarvelsRated ★ 0.5
The Boy and the HeronRated ★ 0.5
OppenheimerRated ★ 5.0
Extraction 2Rated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
ReboundRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 4.0
Fast XRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0