Movies
Ratings
267
Extreme JobRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
GeostormRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Clouds of Sils MariaRated ★ 3.5
Only the BraveRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Sword of the StrangerRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 3.5- HeartbreakersRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 3.0