Titles you rated
- AjinRated ★ 4.5
REBORN!Rated ★ 4.0- Black Butler: Book of CircusRated ★ 4.0
- Black ButlerRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 1.5- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
Blue ExorcistRated ★ 3.0- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 2.5