Titles you rated
Les MisérablesRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0