Titles you rated
Mischievous KissRated ★ 2.5
HealerRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 5.0