Series
Ratings
24
The Good WifeRated ★ 4.5
DexterRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 1.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Tears of the DragonRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0