Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
StrangerRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 2.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Moon KnightRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.0
HawkeyeRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
I Am Groot Season 1Rated ★ 2.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5