Titles you rated
Worlds WithinRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 3.5- Fairy TailRated ★ 3.0
- Fairy TailRated ★ 3.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 1.5
IRISRated ★ 2.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 2.5
Squad 38Rated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- Dugeundugeun ChangeRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 4.0