Titles you rated
I, RobotRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
A MillionRated ★ 2.0
District 13: UltimatumRated ★ 2.5
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.5