Titles you rated
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Step Up All InRated ★ 2.5
MinionsRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 3.0
Boruto: Naruto the MovieRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: My Moving Story! Cactus Large Attack!Rated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0