Movies
Ratings
627
The PriestsRated ★ 3.5
Mourning GraveRated ★ 1.0
The ThievesRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Time RenegadesRated ★ 3.5
The Angry Birds MovieRated ★ 3.5
ZombeaversRated ★ 1.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
CadaverRated ★ 3.0
The PiperRated ★ 2.0
UpRated ★ 3.5
You're NextRated ★ 3.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.5
The Huntsman: Winter's WarRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0