Titles you rated
The Age of InnocenceRated ★ 4.5
Miss PotterRated ★ 2.5
SabrinaRated ★ 4.5
The Man Who Invented ChristmasRated ★ 4.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.5
Coming HomeRated ★ 3.0
Tomb RaiderRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
The Princess and the FrogRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
The Edge of SeventeenRated ★ 4.0
AlliedRated ★ 4.0
Christopher RobinRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.0
The House with a Clock in Its WallsRated ★ 4.0
C'est la vie!Rated ★ 4.0
Shall We Dance?Rated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 4.5