Movies
Ratings
89
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Love PhobiaRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.5
My Love, My BrideRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
The InternRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.5