Series
Ratings
67
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
The Great Gye Choon-binRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
- The Path to GloryRated ★ 5.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 2.5
Me too, Flower!Rated ★ 2.0
The LegendRated ★ 2.0
Su Baek-hyang, the King's DaughterRated ★ 2.5
Rustic PeriodRated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
- Invisible ManRated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.0
TripleRated ★ 2.0
Personal TasteRated ★ 2.5
PianoRated ★ 3.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
GourmetRated ★ 3.0