Titles you rated
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5
Dong YiRated ★ 3.5
One Spring NightRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
VictoriaRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.0
GiantRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Digimon TamersRated ★ 2.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0