Movies
Ratings
373- WishRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
Boomerang FamilyRated ★ 5.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
One Million Yen GirlRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 3.5- Today, TogetherRated ★ 5.0
AdventurelandRated ★ 5.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
Love Jo. Right Now.Rated ★ 5.0- A DreamRated ★ 4.0
Bitch on the BeachRated ★ 4.5
What's Wrong with Me? kkRated ★ 5.0- The Future of TongueRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 5.0
BrooklynRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0