Movies
Ratings
1012
Return to OzRated ★ 4.5
Chicken with PlumsRated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 2.5
Water for ElephantsRated ★ 4.0
UntraceableRated ★ 3.5
Sleeping BeautyRated ★ 4.5
Billy Elliot: The MusicalRated ★ 4.0
The Seven Year ItchRated ★ 4.5
ContrabandRated ★ 3.5
Helter SkelterRated ★ 4.5
The Butcher BoyRated ★ 4.0
Lady in the WaterRated ★ 3.5
The CollectorRated ★ 4.0
Gentlemen Prefer BlondesRated ★ 5.0
Heaven Is for RealRated ★ 4.0
The King of ComedyRated ★ 4.0
The Dull-Ice FlowerRated ★ 2.5
Sunshine CleaningRated ★ 4.5
Why Did You Come to My HouseRated ★ 2.0- OceansRated ★ 4.0