Movies
Ratings
305
ApocalyptoRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
Now Is GoodRated ★ 4.0
Volcano HighRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 4.0
Transporter 2Rated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 4.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 3.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.5
SpeedRated ★ 3.5
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 4.0
Never Back DownRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.5