Movies
Ratings
182
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
No Strings AttachedRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Very Good GirlsRated ★ 3.5
It's a Boy Girl ThingRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Reign Over MeRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0