Titles you rated
Lucky RomanceRated ★ 2.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0
HeroesRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 3.0
Black KnightRated ★ 2.5
Something in the RainRated ★ 5.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 2.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.0
My Love Eun DongRated ★ 2.0
Money FlowerRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 3.5
- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 2.0