Series
Ratings
18
SKY CastleRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 1.0
Coffee PrinceRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 1.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 1.5
Reply 1994Rated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Space Between: SunshowersRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 4.5