Movies
Ratings
447
Two MoonsRated ★ 3.0
9Rated ★ 4.0
Grown UpsRated ★ 3.5
Romantic DebtorsRated ★ 3.5
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 3.5
A Good Lawyer s WifeRated ★ 3.0
Porco RossoRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 4.0
The Case of Itaewon HomicideRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Arthur and the Revenge of MaltazardRated ★ 3.5
Mr. Peabody & ShermanRated ★ 4.0
Doggy PooRated ★ 3.5
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 3.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 3.5
The HuntressesRated ★ 2.0
Underground RendezvousRated ★ 3.5- Vampire Cop RickyRated ★ 3.0