Titles you rated
VeteranRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0
Hear MeRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
Extremely Loud & Incredibly CloseRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
Still WalkingRated ★ 4.0
The UnfairRated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
GandhiRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0