Titles you rated
The Slumber Party MassacreRated ★ 2.0
AnoraRated ★ 4.5
OccupantsRated ★ 2.5
RetreatRated ★ 3.5
Till DeathRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
The OfferingRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Love and MonstersRated ★ 3.0
DaybreakersRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 3.0
Bone LakeRated ★ 3.0
Masquerade HotelRated ★ 3.0
The FlashRated ★ 3.5
If These Walls Could TalkRated ★ 4.0
Endings BeginningsRated ★ 2.0