Titles you rated
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
CassandraRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 3.5
The TrunkRated ★ 2.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 4.5
Culinary Class WarsRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 2.0
LTNSRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.5