Series
Ratings
123
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
The Sound of Your HeartRated ★ 5.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
- Loving YouRated ★ 3.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.5
PianoRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0- Invisible ManRated ★ 4.5
My Rosy LifeRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 3.5
Twenty AgainRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Drinking SoloRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0