Titles you rated
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 3.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.5
The Hot ChickRated ★ 3.0
Shallow HalRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 2.5
Death NoteRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
The Other Boleyn GirlRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 3.0
My Brilliant LifeRated ★ 4.0
Big EyesRated ★ 3.5
Final DestinationRated ★ 2.5