Series
Ratings
120
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 2.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.5
Late Night RestaurantRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 5.0
Childless ComfortRated ★ 5.0
Youn's KitchenRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0- DamoRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.5
Dining TogetherRated ★ 4.5
First Wives' ClubRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0