Titles you rated
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 1.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 4.0
The Hangover Part IIRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 2.0
WatchmenRated ★ 4.0
FarinelliRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 2.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.5
University of LaughsRated ★ 5.0
MartyrsRated ★ 4.0