Movies
Ratings
171
CarnageRated ★ 4.0
Time to HuntRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.5
The EmploymentRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 4.5
ManhattanRated ★ 4.5
Magic in the MoonlightRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
The Neon DemonRated ★ 4.5
TrainspottingRated ★ 5.0
Small Time CrooksRated ★ 4.5
Blue JasmineRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0