Titles you rated
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 2.5
Bad GuysRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0