Movies
Ratings
53
MasqueradeRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
HancockRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
WantedRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
SawRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
School of RockRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 3.0