Titles you rated
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 1.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.0
RoomRated ★ 3.0
BurningRated ★ 2.0
MoneyRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Cold MountainRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 1.5
The Skin I Live InRated ★ 2.5
My Love, My BrideRated ★ 3.0
First ManRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 2.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 2.5