Movies
Ratings
100
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 2.5
The Way HomeRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 2.5
Man on a LedgeRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 2.5
The Social NetworkRated ★ 1.5
Bring It OnRated ★ 4.0