Titles you rated
Mercy for NoneRated ★ 0.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 1.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
GriseldaRated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 4.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Raised by WolvesRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 5.0
The Silent SeaRated ★ 2.0
DarkRated ★ 4.5
DarkRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5
SignalRated ★ 4.5