Titles you rated
We Bare Bears Season 1Rated ★ 4.5
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 3.5- Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0- The ListenerRated ★ 3.5
Pippi LongstockingRated ★ 4.0- Three FriendsRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 0.5
Voice season1Rated ★ 1.5
Bring It On, GhostRated ★ 1.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 1.0