Titles you rated
The ShiningRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.5
Taken 2Rated ★ 2.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.0
Baby DriverRated ★ 4.0
ArgoRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
MegamindRated ★ 3.5