Movies
Ratings
465
Extreme JobRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
BladeRated ★ 2.0
The Hateful EightRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5
PrideRated ★ 4.0
UnbrokenRated ★ 3.5
AmadeusRated ★ 3.0
ShooterRated ★ 3.0
UnknownRated ★ 2.0
VolcanoRated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 3.0
ClickRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 2.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 5.0
OnceRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.5