Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
The Lego MovieRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 2.5
Zathura: A Space AdventureRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 3.5
Wet DreamsRated ★ 2.5
Summer Days With CooRated ★ 2.0
ChawRated ★ 1.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
CarsRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The Wizard of OzRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0