Movies
Ratings
45
Legally BlondeRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 3.5
Love FictionRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 2.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0