Titles you rated
50/50Rated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.0
Guns & TalksRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
LegendRated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 2.5
Hot BloodedRated ★ 2.5
Private EyeRated ★ 3.0
RansomedRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.0
Sea FogRated ★ 2.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Fast XRated ★ 3.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0