Series
Ratings
46
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
ReturnRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.5
Lee Soo Geun and Kim Byung Man's High SocietyRated ★ 3.5
Sgt. FrogRated ★ 4.5
Familiar WifeRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.5
GiantRated ★ 5.0
Earth ArcadeRated ★ 4.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 5.0
Kang's KitchenRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 3.0- I Am a Singer Season 2Rated ★ 3.5
SignRated ★ 4.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
My Little TelevisionRated ★ 4.0