Titles you rated
JumperRated ★ 2.5
Source CodeRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 1.5
SecretRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 1.0
TedRated ★ 3.0
Slow VideoRated ★ 0.5
Little NicholasRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.0
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 3.0