Movies
Ratings
106
The Hurt LockerRated ★ 4.0
LucyRated ★ 1.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 4.0
LooperRated ★ 4.5
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 2.0
Starship TroopersRated ★ 4.5
Terminator SalvationRated ★ 4.0
AliensRated ★ 3.5
JumperRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 4.5
Shrek 2Rated ★ 3.5
8 MileRated ★ 3.5
Van HelsingRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.5