Titles you rated
The Shape of WaterRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 4.0
PoetryRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Waiting For RainRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.0
The TargetRated ★ 3.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 2.0
Best ChefRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0