Titles you rated
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 0.5
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 5.0
Mr. BackRated ★ 5.0
Who Are You?Rated ★ 5.0
JejoongwonRated ★ 4.0
Empress CheonchuRated ★ 3.0
The Three MusketeersRated ★ 5.0
Hi! School - Love OnRated ★ 4.0
The Night WatchmanRated ★ 4.0- Sharp3Rated ★ 4.0
HotelierRated ★ 3.5
Take Care of Us, CaptainRated ★ 3.5
Jang Hee BinRated ★ 4.0
The King and IRated ★ 4.5- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 5.0
- Jungle Fish Season 2Rated ★ 5.0
Kimchi Cheese SmileRated ★ 5.0
Vampire IdolRated ★ 4.5
Big ManRated ★ 4.0
The King's DoctorRated ★ 3.0