Movies
Ratings
768
Fast FiveRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The Great BattleRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
HerstoryRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 3.5
WonderRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 3.5