Movies
Ratings
54
Despicable MeRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
HauntersRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.5
Hello GhostRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0