Titles you rated
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Heavenly ForestRated ★ 4.5
Someone SpecialRated ★ 5.0
The Green MileRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5
2012Rated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.5