Titles you rated
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 2.5
Crime SceneRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.5
High KickRated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 3.5- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0